Cart

Alarm Sistemi İçin Raporlama

Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumlarına karşı koruma sağlayan ve bu gibi durumların gerçekleşmesi halinde kullanıcıya anında bilgi verilmesini sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.

Alarm Sistemi İçin Kapanış Takibi

Önceden tarafımıza belirttiğiniz mesai saatlerine uygun olmayan bir saatte yapılan kapanış durumunda Alarm Güvenlik Merkezi ekibimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Alarm Sistemi İçin Açılış Takibi

Önceden tarafımıza belirttiğiniz mesai saatleri haricinde işyerinizin şifre ile açılması durumunda Alarm Güvenlik Merkezi ekibi tarafından bilgilendirilirsiniz.

Panik

Evinizde veya iş yeriniz her hangibi bir panik halinde iken alarm panelin deki panik butonuna bastığınız anda Alarm gözlem merkezimize sinyal gider.

Su Baskını

Evinize veya İş yerinize henüz su basmadan suyu algıladıgı anda Alarm Güvenlik Merkezimiz devreye girer yetkili kişilere haber verir.

Gaz Kaçağı

Güvenlik paketinize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz.

Tehdit Altında Şifre

Alarm Gözlem Merkezimiz, tehdit altındayken şifre girilmeniz istendiği taktirde, size tanımlanmış özel şifre ile veya şifrenizin tersten girilmesi halinde durumu tehdit altında olduğunuzun bir göstergesi olarak kabul eder ve hemen emniyet birimlerine haber verir.

Hırsızlık

Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumunda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Ses yüksekliği 100 desibel olan özelliği ile çevreyi uyaran sinyaller, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadır.

Yangın

Şifre panelinizin üzerinde bulunan yangın butonu, sisteminizde bir ısı / duman dedektörünüz olması bile yangın durumuna basıp, Alarm Güvenlik Merkezimiz  yangın sinyalini göndermenize olanak sağlar.

Acil Sağlık

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştıgınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan acil sağlık butonuna basarak Alarm Güvenlik Merkezimize sinyal gönderebilirsiniz.