cam-1Araç İçi Kamera Sistemleri ile yolculuklarınızı HD görüntü kalitesinde kaydedebilir, entegre GPS sistemi ile aracınızın hangi gün ve saatte nerede olduğunu anlık olarak görebilir veya geriye dönük kayıtlardan takip edebilirsiniz. Araç kameraları ile aracınıza, size ve ürünlerinize yapılacak sabotaj, saldırı ve kaza gibi tüm etkenleri kayıt altına alarak yaşanan olayları ispat etme şansına sahip olursunuz. İç ve dış araç kamerası ile hem araç içini hem de araç dışını kolaylıkla kayıt altında tutabilirsiniz.

Araç ya da araçlarınızın kimler kimler tarafından kullanıldığı, hangi güzergahtan gidildiği ve yolculuk zamanını gibi kayıtlara internet üzerinden ulaşabilir ve aynı zamanda harita üzerinden koordinatları görebilirsiniz. Ayrıca hem araç içerisini hem de araç dışını kayıt altına alabilirsiniz.

Araç kameraları işlerinizde büyük kolaylıklar sağlayacak olup; araç veya araçlarınızı kullanan personelin yol güzergahını, hareketlerini, gittiği yerleri ve yolculuk zamanlarını kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Tekno155 Araç İçi Kamera Sistemi sayesinde kameraların çektiği görüntüler anlık olarak izlenebildiği gibi bir bellek yardımıyla kayıt altına da alınabilir. Böylece geriye dönük görüntülere de kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Sisteme araç büyüklüğüne ve ihtiyaca göre 8 adete kadar kamera eklenebilir. Tekno155 Araç İçi Kamera Sistemi sayesinde, sistemi kullanan seyahat firmaları, yolcular tarafından özellikle tercih edilen firmalardan olmaktadır.