Cart

Geçiş Kontrol Sistemleri, günümüz şartlarında büyük önem kazanmıştır. Artık, iş merkezlerinde ve işletmelerde, büyük binalarda, kontrol imkanı zorlaştığ1ı için Geçiş kontrol sistemleri (giriş-çıkış takip sistemleri) kaçınılmaz bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Bir kapıdan çok kapılı uygulamalara, bir binadan çok binalı işletmelerin ortak çalışmasına kadar uygulama imkanı bulan bu sistemler hem işletme güvenliğini sağlamakta hem de giriş çıkış yapan kişileri takip
edilebilmektedir.

Uygulama Alanları Nerelerdir ?  Giriş ve çıkışların sınırlandırılması, yetkilendirilmesi; kısacası yetkisiz ve istenmeyen kişilerin girişlerinin kısıtlanması gereken her türlü yerlerde uygulanabilmesi söz konusudur. En küçük birim olarak evlerimize ve apartman dairelerine girişlerin kısıtlanmasından tutunda, işletmelerdeki özel birimlere kadar Geçiş Kontrol Sistemleri’nin; bilgisayar tabanlı veya bilgisayara bağımlı olmaksızın (standalone), parmak izli, şifreli, proximity kartlı ve turnikeli sistemlerle uygulanabilmesi mümkündür.

 Geçiş Kontrol Sistemleri Hangi Donanımlar ile sağlanır ? Geçiş Kontrol Sistemi, parmak izi, kart (proximity kart), turnike gibi donanımlar ile sağlanır.