Hakkımızda

 Tekno155 Güvenlik Sistemleri Hakkımızda
 

Tekno155, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmalarındandır. 2009 yılında kurulan Tekno155, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile bine yakın abone ve binin üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan Tekno155; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve kameralı görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, bankalar ve bankalara bağlı şube ve ATM’lerden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.

 

 
Misyonumuz

Tekno155 Güvenlik Sistemleri Misyonumuz
 
Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda gerek bireysel gerekse kamu ve özel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek, ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda dünyadaki en son gelişmeleri takip etmek.
 
Vizyonumuz

Tekno155 Güvenlik Sistemleri Vizyonumuz
 
Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile müşterilerimizin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. 
 
Resim ve video galerimizDevamını Oku

Şirket Tarihçemiz

 
 
2009Kuruluş Tarihi
Tekno155, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmalarındandır. 2009 yılında kurulan Tekno155, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile binlerce müşterisine güler yüzlü, yenilikçi geniş kapsamlı ve memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır.
2011YENİ OFİS
Tekno155 Güvenlik Sistemleri Merkez ofisini İstanbul Halkalıda bulunan yeni ofisine taşıyarak müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaya başlamıştır
2012ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
Samsung, Sony, LG, Pelco, Dsc, GE, Dahua, Bosch, Honeywell, Planet, Sıemens, Gibi Dünya’nın önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığı anlaşmaları yapıldı.

Sorularınız İçin

Müşteri Hizmetlerimiz ile İrtibata Geçin

 
 
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
(0212) 470 3 155
Her türlü proje, soru, öneri ve şikayetleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
EN İYİ HİZMET VE EN İYİ DESTEK İÇİNDevamını Oku