Interkom Sistemlerimiz, kusursuz estetik bütünlükte, her tarza uyum sağlayabilecek tasarım çizgisinde olan ürünlerdir.9_ip_interkom_bina_uygulamasi

Gerektiğinde, ev otomasyon işlevleri ile tam olarak bütünleşebilir. Bazı sistemlerde, görme engellilere yönelik akustik ve ışıklı uyarılar vardır. Çok bloklu bağlantılar yapılabilir. Akıllı telefonunuzdan, kapınızı kimin çaldığını görebilirsiniz.

Çoklu sistemlerde, her daireye kendine özel şifreleme, güvenlik ile görüntülü görüşme, özel görevli bağlantısı,  çevre CCTV kamera bağlantısı, şifreli ve kartlı geçiş özelliği mümkündür.  Kolay ayarlanabilen ve kullanılabilen sistemlerdir.

Genellikle işyeri ve apartman gibi yerlerde, güvenliği sağlama amaçlı olarak da kullanılan interkom sistemleri, ihtiyaca göre çeşitlilik gösterir. Fonksiyonel ve modüler bir yapıya sahip olması nedeniyle bireysel ve çok kullanıcılı kullanıma uygundur.

İnterkom çeşitlerinin, uygulanan sistem yapılandırmasına göre özellikleri değişebilir. İnterkom cihazı tercih edilmesi durumunda kullanıcılara sunulan avantajlar şöyle sıralanabilir;

  • Görüntülü İnterkom Sistemleri, görüntülü ve anlık iletişim sağladığından tanınmayan ya da şüpheli şahısların binaya girişi engellenebilir.
  • Güvenlik kameralarına bağlantı yapılabilmesi sayesinde interkom üzerinden çocuk oyun alanları, otopark vb. yerler görüntülenebilir.
  • Daireler arasında sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirilmesine imkan sağlar.
  • Site yönetimi, güvenlik görevlileri ve çevredeki market, restaurant gibi noktalarla haberleşmeyi sağlar.
  • Yangın, hırsız alarmı interkom aracılığıyla yönetilebilir.
  • Interkom Sistemleri; Güvenlik Kamera Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemleriniz ile tam uyumlu çalışabilir.
  • İnterkom cihazları, Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri ile uyumlu çalışır ve uzaktan yönetime olanak sağlar.