Cart

                                                                             Personel kartlı geçiş sistemleri

Personel için kullanımında renki olarek personel özlük bilgileri ve personelin resmi renki olarak kartın üzerine basılabilmektedir. Kullanım amacına göre Tekno155 PDKS yada GKS
yazılımlarıyla personelin işe giriş zamanlarının tespitine, firma içindeki yetkilendirilmiş alanlara giriş çıkış izinlerinin tanımlanmasında, yemekhane yada kantindeki hakedişler için kullanılabilmektedir.
Online internet üzerinden web tabanlı yada offline olarak masaüstü yazılımı olarak çalışabilen yazılımlarımızla giriş çıkışların logları tutulduğu gibi analiz edilerek istenilen zamanda talep edilen şekilde raporlara dökülebilmektedir.

Ziyaretçi Kart Sistemi

Kartların hepsinin ebatı 85x54mm olmasına karşın herbirinin teknolojisi ayrıdır. Kartlar uygulama yerine göre özel seçilmelidirler.Tüm kart çeşitlerine personelin fotografı ve özlük bilgileri basılabilmektedir. Her personel kendine ait kartı ile yetkili olduğu saatler içinde yetkili olduğu yerlere kart okutarak giriş yapabilir. Kayıt saati ve tarihi aynı anda online olarak yazılımın veritabanına gelir ve depolanır. İstenilen zaman da istenilen bilgisayardan veya internetten raporlama yapılabilir.

Kart Okuyucu Özellikleri

Kart okuyucular kart seçimine göre değişiklik gösterirler.Hangi tip kartı kullanacaksanız kart okuyuda aynı tip olmalıdırlar. Manyetik,Barkot,Proximity,Mifare ve Iclass Okuyular Mevcuttur.

Yazılımlar Özellikleri

Yazılımlar işletmenizin büyüklüğüne göre seçilmelidirler. Küçük işletmelere özel KOMPAKT , orta ölçekli işletmeler özel STANDART ve büyük işletmeler için PRO versiyon. Yazılımlar tamamen Microsoft dilleri ile geliştirilmişlerdir. Veritabanı olarak Microsoft SQL database tercih edilmiştir.