Duyarlı Retina Temasına Hoş Geldiniz

Burada Cerasis, müşteri ve müşterilerimiz ulaştırma (ya da bu konuda genel olarak tersine lojistik) lojistik tersine sadece gösterişli bir terim daha fazladır anlamak önemli olduğunu düşünüyoruz. Gelişmek günümüzün rekabetçi iş dünyasında şirketinizin yardımcı ayrılmaz bir parçasıdır. Sadece size nasıl yardımcı olabilir, ama tarihi ne tersine lojistik içerir ve ne tam olarak anlamanız için bunun önemli bir parçasıdır.

Lojistik ters gerçekten çoğu kişinin fark ettiğinden daha geri geliyor. Şimdi sadece hak ettiği ilgiyi bunun temel nedeni sürecinde verimliliği artırmak taşımacılık tersine lojistik programlarının geliştirilmesi.

Bunu dedi, montajı ve Taşımacılık Tersine Lojistik için yeni teknoloji ürünümüz kesinleşmiş gibi Tersine lojistik Taşımacılık Nihai Kılavuz hazırladık. Ve altındaki formu doldurarak sektörün önde gelen Beyaz kağıdın bir kopyasını indirebilirsiniz.

Cerasis geliştirilmiş, özel ulaşım yönetim sistemimiz nakliyeci müşterilerimiz ve gelecekteki nakliyeci müşteriler sorunsuz bir şekilde daha Az-Daha-Kamyon nakliye otomotiv yan sanayi verir, özellikle çekirdek verir ve garanti politikaları ele hizmet etmek için, Cerasis görüşmeciler, nakliye, ters lojistik, bir ürün için ilave bir işlevsellik olarak. Ancak, otomasyon özellikleri, görünürlük uygulamak için, ve verimli bir taşıma tersine lojistik sürecinin meyvelerini başlatmak isteyen herkes için, Cerasis Lojistik teknoloji ürünü tek seçenektir Ters.

E Tersine Lojistik için kontrol ve Sıralama-Ticaret

 

blog7

Kontrol ve sıralama temel amacı, en yüksek satış fiyatı veya kurtarma değeri yolunu iade öğeler akışıdır. Bu işlem genellikle birlikte veya gelen malların idare ederken mantıklı bir adım olduğundan alma sürecine bağlı.

Bu aşamada, müşteri mal alınmış ve kredilerini işlenmiş ve memnun olmuştur. Şimdi kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için zamanı. Bu en iyi döndürülen malı mümkün olan en yüksek değeri kurtarma tarafından yapılır.

Eğitim ve ürün bilgisi genellikle kontrol ve sıralama işlemi için önemlidir. Emek yoğun bir süreçtir. Daha iyi bir takım ürünler anlar, daha hızlı bu madde için daha yüksek bir iyileşme yakalayan bunların ürünleri ve büyük olasılık süreci nasıl kararlar verebiliyorlar.

Varlık Kurtarma

 

blog8

Döndürülen öğeler işleme genellikle bir sonraki aşamaya akar gibi ürünün kolay ayrılmasını sağlamak için biçim bir montaj hattı kurmak. İşleme işlenen ürünlerin türüne çok bağlıdır. Üstesinden gelmek için gereken birimler bağlı olarak, çeşitli aşamalardan işleme kolaylaştırmak için gerekli olabilir. Bir palet dolduğunda (yani) bir sonraki aşamaya taşımak için yeterli hacim kadar benzer işlem gerektiren genellikle benzer ürünler veya öğeleri fiziksel akış ve konsolide edilir. Bazen testler veya test cihazları için bir madde akışı belirlemek için kullanılır.Eğer sık sık izleme için benzersiz bir kimlik etiketi verilen ve işleme ve kullanım istatistiklerini toplamak her öğe döndü.

İndir Ultimate Kılavuz Taşımacılık Tersine Lojistik Beyaz Kağıt

Bu beyaz kağıt taşımacılığı ters lojistik yeteneği fark yararları gibi güvenli isteyenler için idealdir:

Yönlendirme elini olarak yük ve ters lojistik süreci ulaşım toplam maliyeti azaltmak ve diğer zamana duyarlı ulaşım sorunları ortak lojistik ters
Bir sevkiyat birden fazla döner konsolidasyon – konsolidasyon daha da maliyetleri azaltmak
Kullanım kolaylığı üzerine inşa edilmiş ve Merkezi Yönetim Paketi sağlam taşımacılık yönetim sistemi takılı
Sıkı taşımacılık tersine lojistik ve müşteri memnuniyetini işlemler
Ters çevirin taşımacılık lojistik kar merkezi haline uygulama
Ve daha fazla bu sektörde beyaz kağıt lider listelenen….
Daha Cerasis Taşımacılık Tersine Lojistik ürün hakkında bilgi edinmek. Bugün bu ürünün bir Demo zamanlama.

İlgili yorum bulunmadı.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Gerekli alanlar işaretlendi *