Cart

Turnike sistemlerinde isteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilebiliyor. Özel ya da kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan turnike çeşitlerini tripod turnikeler, optik turnikeler, swing gate ve küpeşteler olarak adlandırıyor.  Aynı zamanda kalabalık grupları karşılamak ve güvenlik altına almak amacıyla stadyum gibi alanlarda kullanılmak üzere özel tasarlanmış tam boy (kafes) turnikeler tasarlıyor.

Tekno155 Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre sunduğumuz turnike sistemlerinden geçiş yapan kişilerin bağımsız biçimde uzaktan geçiş izni ile geçişi sağlanabiliyor. İsteğiniz gibi turnikelerin üzerine monte edilebilen kart okuyucuları her iki yönde monte edilebiliyor. Turnikeler paslanmaz çelikten üst tabla ya da yan panel seçenekleri ile müşteriye özel olarak tasarlanabiliyor ve hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen seçenekler sunuyor.

Tekno155 Güvenlik Sistemleri, firmalara özel çözümler üretirken, talep edilen ve ihtiyaç duyulan sistemi hatasız ve tam bir şekilde teslim ederek, satış ve montaj sonrasında da eksiksiz teknik servis hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.