• Hoş geldiniz Ninzio Boya ve Tamir
  • Hoş geldiniz Ninzio Boya ve Tamir
  • Hoş geldiniz Ninzio Boya ve Tamir
  • Hoş geldiniz Ninzio Boya ve Tamir

Hoş geldiniz Ninzio Boya ve Tamir

Burada Cerasis, müşteri ve müşterilerimiz ulaştırma (ya da bu konuda genel olarak tersine lojistik) lojistik tersine sadece gösterişli bir terim daha fazladır anlamak önemli olduğunu düşünüyoruz. Gelişmek günümüzün rekabetçi iş dünyasında şirketinizin yardımcı ayrılmaz bir parçasıdır. Sadece size nasıl yardımcı olabilir, ama tarihi ne tersine lojistik içerir ve ne tam olarak anlamanız için bunun önemli bir parçasıdır.

Lojistik ters gerçekten çoğu kişinin fark ettiğinden daha geri geliyor. Şimdi sadece hak ettiği ilgiyi bunun temel nedeni sürecinde verimliliği artırmak taşımacılık tersine lojistik programlarının geliştirilmesi.

Bunu dedi, montajı ve Taşımacılık Tersine Lojistik için yeni teknoloji ürünümüz kesinleşmiş gibi Tersine lojistik Taşımacılık Nihai Kılavuz hazırladık. Ve altındaki formu doldurarak sektörün önde gelen Beyaz kağıdın bir kopyasını indirebilirsiniz.

Cerasis geliştirilmiş, özel ulaşım yönetim sistemimiz nakliyeci müşterilerimiz ve gelecekteki nakliyeci müşteriler sorunsuz bir şekilde daha Az-Daha-Kamyon nakliye otomotiv yan sanayi verir, özellikle çekirdek verir ve garanti politikaları ele hizmet etmek için, Cerasis görüşmeciler, nakliye, ters lojistik, bir ürün için ilave bir işlevsellik olarak. Ancak, otomasyon özellikleri, görünürlük uygulamak için, ve verimli bir taşıma tersine lojistik sürecinin meyvelerini başlatmak isteyen herkes için, Cerasis Lojistik teknoloji ürünü tek seçenektir Ters.

İlgili yorum bulunmadı.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Gerekli alanlar işaretlendi *